PROFESJONALNE USŁUGI

CIESIELSKO - DEKARSKIE

F.B.STUCE © 2016 •  Wszelkie prawa zastrzeżone

F.B.STUCE © 2016 •  Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego budynku, dlatego jego wykonanie należy powierzyć profesjonalnej firmie dekarskiej. Firma Budowlana STUCE to firma godna zaufania, która wykonuje konstrukcje i pokrycia dachowe dbając o jakość i trwałość swoich usług.

 

Oferujemy Państwu fachową wiedzę na temat prac dekarskich i materiałów budowlanych, którą przekazujemy podczas rozmów na temat planowanej inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru materiałów budowlanych, pomagamy również obliczyć ich niezbędną ilość, świadczymy także usługi w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych. Po zapoznaniu się z projektem i oczekiwaniami inwestora, przygotowujemy wycenę i przybliżamy możliwe rozwiązania tak, aby spełnić Państwa oczekiwania co do jakości i kosztów budowy dachu. Połączenie rzetelności Firmy Budowlanej STUCE i godnych zaufania marek pokryć dachowych wykorzystywanych przez nas do pracy gwarantują Państwu wysoką jakość wykonywanych prac dekarskich.

 

Przyjmujemy zlecenia z województwa lubelskiego, ale również z innych rejonów kraju. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz dużych firm.

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie darmowej wyceny naszych usług i zapraszamy do współpracy.

WITAMY

FACHOWA WIEDZA I PROFESJONALNE USŁUGI

KLIENCI 

O NAS